Sour Neon Gummi Wow Worms
$5.99 USD
Details
Wow, wow, wow! Sour, fruity & delicious! Better get them quick, before they wiggle away.
Fat Free
Gluten Free
Product of USA
Additional Information
| Serving Size | 1.4 oz |
|---|---|
| Calories | 130 |
| Calories from Fat | 0 |
| Total Fat (g) | 0 g |
| Total Fat (%) | 0% |
| Saturated Fat (g) | 0 g |
| Saturated Fat (%) | 0% |
| Cholesterol (mg) | 0 mg |
| Cholesterol (%) | 0% |
| Sodium (mg) | 0 mg |
| Sodium (%) | 0% |
| Total Carbohydrate (g) | 31 g |
| Total Carbohydrate (%) | 10% |
| Dietary Fiber (g) | 0 g |
| Dietary Fiber (%) | 0% |
| Sugars (g) | 25 g |
| Protein (g) | 2 g |
| Vitamin A (%) | 0% |
| Vitamin C (%) | 0% |
| Calcium (%) | 0% |
| Iron (%) | 0% |
| Ingredients |
Corn Syrup (From Corn), Sugar (From Beets), Water, Gelatin, Lactic Acid, Citric Acid, Natural And Artificial Flavors, Fumaric Acid, Pectin (Derived From Fruits), Titanium Dioxide (Color), Fd&C Yellow #5, Fd&C Red #40, Fd&C Yellow #6, Fd&C Blue #1. Packaged in the same facility as peanuts, tree nuts, wheat, soy, and milk products. |